Tomasz Uhlenberg
ech..
Taa ujdzie
Takie coś to ja już dawno robiłem
było sie w klanie pokaże CI adres na chcacie do naszego klaniku xD
Co prawda dawno tam nie byłem
PRZEJDŹ NA FORUM